Sıkça Sorulan Sorular

Aradığın sorunun cevabını çoğunlukla burada bulacaksın.

Siparişler & Satın Alma

Siparişiniz genellikle aynı gün içinde hazırlanır ve sonraki gün kargoya teslim edilir.

Hangi durumda olduğunu merak ediyorsanız sipariş takibi sayfasına tıklayarak veya buraya tıklayarak sipariş numaran ve e-Mail adresinle hangi durumda olduğuna bakabilirsin.

Mağazada sağ üstte hesabım sekmesine girdikten sonra siparişlerim kısmından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizin iptali durumunda sizinle mutlaka iletişime geçeriz. Size haber vermeden siparişinizi iptal ettiğimiz durumlarda -ki genellikle olmaz- bizimle iletişime geçerek sebebini öğrenebilirsiniz.

Ancak yine belirtmekte fayda var, herhangi bir sorun, nakliyat sorunu ve olağanüstü bir durum olmadıkça siparişinizi iptal etmeyiz.

Siparişinizi kontrol edin. Eğer bir yanlışlık görüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Telafi edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bize verdiğiniz siparişlerinizde sorun olmaz. Ancak olağanüstü bir durum olması halinde veya öngörülemeyen sebeplerden dolayı bir sorun olursa mutlaka size haber veririz ve sorunun çözülmesine yönelik bir çözüm sunarız.

Şimdilik kredi kartı veya banka kartı ile ödeme almaktayız.

Hesap

Şifrenizi sıfırlamanın iki yolu vardır. Giriş yap kısmında şifremi unuttum diyerek e-Mail adresinize sıfırlama bağlantısı ile sıfırlamak; bir de hesabınızın şifresini biliyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız, hesap ayarları kısmından bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap ayarları kısmından tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KVKK Çerçevesinde isteğiniz doğrultusunda tüm verileriniz, siparişler dahil, sizin isteğinizle silebiliriz. Ayarlarım kısmından tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Hukuki olarak mahkeme kararı veya emniyet güçleri tarafından talep olması halinde vereceğimizi unutmayın.

İadeler & Geri Ödemeler

İadeniz kabul edildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde (hafta sonları hariç) ödemeniz aynı banka hesabınıza yapılır. Farklı bir banka hesabına transfer söz konusu değildir.

İade etmek istediğiniz ürün için, hesabım kısmından siparişlerim sekmesine gidin ve ilgili siparişinizin altında iade oluştur butonu ile kolayca iade oluşturabilirsiniz.

Tüm sözleşme politikalarımız basegmezler.com/yasal adresinde mevcuttur.

Kargo & Takip

Siparişinizi oluşturduğunuz sayfada ücretsiz gönderim olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Daha sonrasında kontrol etmek için, sipariş detaylarında bulabilirsiniz.

Hesabım>Ayarlar kısmından bunu gerçekleştirebilirsiniz ancak siparişiniz hazırlanıyor durumunda ise bize haber vermeniz ve teslimat adresinizin değiştirdiğinizi haber vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Sipariş takibi sayfasından siparişinizin detaylarını görebilirsiniz.

Açık adres vermeniz her zaman daha iyidir. Adresinizi vermek istemediğiniz durumlarda, size en yakın şubenin adresini vermeniz daha doğru olacaktır.

Teslimat alanımızı her geçen gün genişletiyoruz ve yakın zamanda bölgenize de göndermeyi umuyoruz.

Diğer

Yakın gelecekte düşünmüyoruz.

Müşteri temsilcimizle görüşerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Mağazalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz. Mesai günleri ve saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Müşteriler ürünlere değerlendirme yaparak, ürün hakkında daha detaylı analizler yapabilmemiz ve ürünü geliştirmemiz için kullandığımız bir metottur.

ipucu: sorunun çözümünü burada bulamadıysan
bizimle iletişime geçmekten çekinme

Sorunları büyümeden
çözmek
her zaman iyidir.

Deal of the day

Bundle and get up to $75 off Galaxy Buds

Home Shop Sepet 0 Wishlist Hesap
Main Menu
Sepet(0)

Sepetinizde bir ürün yok. Sepetinizde bir ürün yok.