Philips EasyKey Alpha-VP-5HWS Akıllı Kapı Kilit 31.000,00
Açıklama

Wi-Fi bağlantısı üzerinden gerçek zamanlı iletişim, her zaman kimin kapıda olduğunu bilin.

Philips Alpha-VP-5HWS, Wi-Fi bağlantısı üzerinden gerçek zamanlı olarak çevrimiçi hale gelir. Philips EasyKey Uygulaması ile bağlandıktan sonra, kilit erişim geçmişini görüntüleyebilir, uzaktan geçici PIN kodları gönderebilir ve video düğmesine tıklayarak kapıdaki gerçek zamanlı durumu görüntüleyebilirsiniz.

Uzaktan görülebilir iki yönlü konuşma, her yerde gerçek zamanlı iletişim sağlar.

Ziyaretçi kapı ziline bastığında, anında bir bildirim mobil uygulamaya gönderilir. Uygulamaya bağlanmak için mesaj kutusuna dokunarak iki yönlü ses iletişimini başlatabilirsiniz. Kapı zili çaldığında, video kilidi otomatik olarak kayıt yapar, böylece evde olmasanız bile ziyaretçiyle ilgili hiçbir bilgiyi kaçırmazsınız.

Geniş açılı gece görüş kamerası, gece bile daha net görüntüler sunar.

Philips Alpha-VP-5HWS, 144° geniş açılı bir kamera ve iki düşük güçlü kızılötesi dolgu ışığı ile donatılmıştır. Gündüz modu ve gece görüşü moduna sahiptir. Işık azaldığında, kızılötesi dolgu ışığı otomatik olarak devreye girer, gece görüşü moduna geçer ve kilitten 1 metre uzaktaki yüz özelliklerini tanır.

PIR hareket algılama, anormal durumda anında bildirim gönderir.

PIR sensörü ile donatılmış olup, birisi ön kapının etrafında 3 metre mesafesinde hareket ettiğinde, yapay zeka tabanlı insan algılama algoritması anormal hareketleri hemen fotoğraflayarak veya video kaydederek tanır. Ardından, şifreli bulut sunucusu aracılığıyla aynı anda bir mesajı uygulamaya gönderir, bu da kapı girişindeki hareketi tamamen yönetmenizi ve güvenlik risklerini önlemenizi sağlar.

4 inç IPS ekran, kapının daha net görüntülenmesini sağlar.

Kapı içine yerleştirilen bir 4 inç IPS ekran bulunmaktadır. Ekranın düğmesine tıklayarak ziyaretçileri ve kapıdaki durumu görüntüleyebilirsiniz. Ekranı kapatmak için tekrar düğmeye basabilirsiniz, bu da yaşlılar ve çocuklar için pratik bir özelliktir. Ayrıca, ekranın parlaklığını ve uyku modu zaman aşımını mobil uygulama üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik

Gündüz ve Gece

  • Acil durumda açılabilen döner mandal

Kapı kilidinin iç kısmında bir döner düğme bulunur. Acil bir durumda akıllı kapı kilidinin işlevsiz hale gelmesi durumunda bile, kapı kilidinin açılmasını etkilemez ve tek tuşla acil çıkış yapılması kullanıcıların güvenliğini sağlar.

  • 20 haneli gizli PIN kodu​

20 haneli gizli PIN kodu teknolojisine sahip Philips Alpha-V-5HWS, doğrulama için herhangi bir rasgele sayı kombinasyonunu girmenize ve geçerli parola arka arkaya girildiği sürece kapının kilidini açmanıza olanak tanır. Bu özellik gözetlemeyi etkili bir şekilde önleyebilir ve gerçek parolayı koruyabilir.

  • Çoklu uyarılar

Philips Alpha-VP-5HWS, anti-parçalama, sistem kilitleme ve düşük pil seviyesi gibi özellikli çoklu uyarılarla donatılmıştır. Ayrıca anormal cıva durumlarında hızla aile güvenliğini sağlar ve kilitleme durumunu hatırlatarak size güvende ve emniyetli hissettirir.

Konfor

Sıfırdan etkili ve uygun maliyetli bir akıllı ev oluşturun.

  • Aile için sakin bir ortam bırakmak için “0” tuşuyla sessize alın.

“0” tuşu hem bir rakam tuşu olarak hem de sessizleştirme tuşu olarak kullanılır. “0” tuşuna 2 saniye boyunca uzun basarak sessizleştirme modunu etkinleştirin. Ailenizi gece rahatsız etmeden eve sessiz bir şekilde dönmenizi sağlayan düşünceli tasarım, aile için sakin bir ortam bırakır.

  • Kilitlemenin çeşitli yollarıyla, anahtar dönemiyle vedalaşın.

Parmak izleri, PIN kodları, anahtar etiketleri ve mekanik açma yöntemleri gibi çeşitli kilitleme yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir ve tüm aile için uygundur.

  • Kapı içindeki kızılötesi sensör ile kilidi açma, el algılandığında kapıyı açar.

Kapının kolu üzerinde bir dokunma sensörü ve bir kızılötesi sensör bulunmasıyla, el dokunma sensörüne temas ettiğinde ve kızılötesi sensör engeli algıladığında, kapı kolaylıkla açılabilir.

Ek bilgi
Lütfen Renk Seçin

Bakır, Siyah

Güç Kaynağı

Li-Po Pil

Uzaktan kontrol

İç Ekran

Acil Durum Şarjı

Erişim Kaydı Sorgulama

Gizli Pin Kodu

Otomatik Kilitleme

Güvenlikli Kol

C Sınıfı Silindir Kilit

İkili Doğrulama Modu

Wifi Bağlantısı

Sezgisel Parmak İzi

Sessiz Mod

Pin Kodu Kullanımı

Tam Otomatik İç Kilit

Iml Fiber Yüzey Kaplama

Uzaktan Görüntülü Görüşme

144° Görüş Açısı

Pasif Kızılötesi (7)

Yüz Tanıma

İç Mekan Kızılötesi Sensör

Değerlendirmeler (0)
Yorumlar

0.0

0 yorum
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürüne yorum bırakın

Değerli düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak katkı sağlayın.

Yorum bırak

Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmadı.