Philips Easykey DDL702-8HWS Bas Çek Akıllı Kilit 18.200,00
Açıklama

/*! elementor – v3.15.0 – 02-08-2023 */

.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=”.svg”]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

3D yüz Tanımalı Akıllı Kilit

Philips DDL702-8HWS, nesnelerin dinamik üç boyutlu verilerini elde etmek için insan gözü görüntülemesini simüle eden ve kullanıcının yüzünün 3 boyutlu görüntülerini oluşturan çift kamerayla birlikte gelir. Yalnızca resimlerdeki veya videolardaki kişileri değil, aynı zamanda makyaj yapan kişileri de etkili bir şekilde tanıyabilir ve bu da size sıfır işlemle kilit açma deneyimi sunar.

Güç tasarrufu sağlayan akıllı algılama ile ultrasonik algılamayla uyandırma

Bir hedef yaklaştığında ve kilidin önünde durduğunda, donanımlı ultrasonik sensör modülü, hedeften yansıyan dalgaları hızlı bir şekilde hesaplayacaktır. Bir insan hareketi algılarsa, yüz tanıma çalışmaya başlayacaktır. Test verileri, ultrasonik sensör modülünün güç tüketiminin, enerji açısından oldukça verimli olan ve DDL702-8HWS’nin uzun ömürlü pil ömrünü garanti eden geleneksel kızılötesi sensör modülünün yalnızca %10’u olduğunu göstermektedir.

Dahili Wi-Fi modülü ile kolay bağlantıya izin verin

Yerleşik bir Wi-Fi modülü, internete kolay erişim sağlar. Akıllı kilit erişim kayıtlarını ve PIN kodu bilgilerini Philips EasyKey Uygulaması aracılığıyla her yerden kontrol edebilirsiniz. Geçici bir PIN kodunun uzaktan dağıtılması, siz evde olmasanız bile evinizin akrabalarınız ve arkadaşlarınız tarafından erişilebilir olmasını sağlar.

İç mekan kızılötesi sensör akıllı kilit açma

Koldaki dokunmatik sensör ve kızılötesi sensör ile kapı çok daha basit bir şekilde açılabilir. El dokunma sensörüne dokunduğunda ve kızılötesi sensör engeli algıladığında kilit açılır.

Kapıyı manuel olarak kilitleme zorluğunu ortadan kaldırın

Philips DDL702-8HWS, tam otomatik Kilit kullanır. Herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek kalmadan, siz kapıyı kapattıktan sonra sürgü kendiliğinden dışarı çıkacaktır. Kapı tam olarak kilitlenmemişse, size kapı kilit durumunu hatırlatmak için bir uyarı tetikleyecektir.

Kapınıza erişmenin daha fazla yolu

/*! elementor – v3.15.0 – 02-08-2023 */

.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-content{width:100%}@media (min-width:768px){.elementor-widget-image-box.elementor-position-left .elementor-image-box-wrapper,.elementor-widget-image-box.elementor-position-right .elementor-image-box-wrapper{display:flex}.elementor-widget-image-box.elementor-position-right .elementor-image-box-wrapper{text-align:right;flex-direction:row-reverse}.elementor-widget-image-box.elementor-position-left .elementor-image-box-wrapper{text-align:left;flex-direction:row}.elementor-widget-image-box.elementor-position-top .elementor-image-box-img{margin:auto}.elementor-widget-image-box.elementor-vertical-align-top .elementor-image-box-wrapper{align-items:flex-start}.elementor-widget-image-box.elementor-vertical-align-middle .elementor-image-box-wrapper{align-items:center}.elementor-widget-image-box.elementor-vertical-align-bottom .elementor-image-box-wrapper{align-items:flex-end}}@media (max-width:767px){.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-img{margin-left:auto!important;margin-right:auto!important;margin-bottom:15px}}.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-img{display:inline-block}.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-title a{color:inherit}.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-wrapper{text-align:center}.elementor-widget-image-box .elementor-image-box-description{margin:0}

Parmak İzi

Yüz Tanıma

Pin Kodu

Mobil Uygulama

Anahtar

Yerleşik bir Wi-Fi modülü, bir ağ geçidi olmadan Wi-Fi’ye bağlanmanızı sağlar. Akıllı kilit erişim kayıtlarını ve PIN kodu bilgilerini Philips EasyKey uygulaması aracılığıyla her yerden kontrol edebilirsiniz. Tek seferlik bir PIN kodunun uzaktan dağıtılması, ziyaretçileriniz için daha fazla zaman kazandırır. Siz evde olmasanız bile onları kapıda uzun süre bekletme derdiniz yok.

Tutamak üzerindeki dokunmatik sensör ve kızılötesi sensör ile kapı çok daha kolay açılabilir. El dokunma sensörüne dokunduğunda ve kızılötesi sensör engeli algıladığında kilit açılır.

Güvenlik

Güvenlik gündüz ve gece

 

  • İkili Doğrulama

Çift doğrulama modunda, ev güvenliği için çifte koruma sağlayan herhangi iki doğrulama yöntemiyle (yüz tanıma, parmak izi ve PIN kodu) kapıyı açabilirsiniz.

  • Gizli parmak izi sensörü

Kolun iç kısmındaki gizli parmak izi sensörü tasarımıyla Philips DDL702-8HWS, sensörü kötü niyetli imhaya karşı etkili bir şekilde koruyabilir ve kullanım ömrünü uzatabilir. Kolu tuttuğunuzda, parmak ucunuz doğal olarak sensöre düşecektir. Başarılı bir doğrulamanın ardından, kapının kilidini açmak için kolu itebilirsiniz.

  • C sınıf kilit silindiri

Kilit silindiri, kilidin açılmasını kontrol eden anahtar bileşendir. Philips DDL702-8HWS, benzersiz bir pin tumbler ve kanat yapısı tasarımı ile birden fazla hırsızlığa karşı koruma teknolojisi kullanır. Teknik kilit açma işleminden kaçınma süresi 270 dakikadan fazla olduğu için, ayrıca gizli kilit silindiri tasarımı, kilidin güvenlik seviyesi daha da geliştirilmiştir.

Ek bilgi
Lütfen Renk Seçin

Bakır, Siyah

Güç Kaynağı

8 Adet AA Pil

Uzaktan kontrol

Acil Durum Şarjı

Erişim Kaydı Sorgulama

Gizli Pin Kodu

Otomatik Kilitleme

Güvenlikli Kol

C Sınıfı Silindir Kilit

İkili Doğrulama Modu

Wifi Bağlantısı

Sezgisel Parmak İzi

Sessiz Mod

Pin Kodu Kullanımı

Tam Otomatik İç Kilit

Iml Fiber Yüzey Kaplama

Uzaktan Görüntülü Görüşme

Pasif Kızılötesi (6)

Yüz Tanıma

İç Mekan Kızılötesi Sensör

Değerlendirmeler (0)
Yorumlar

0.0

0 yorum
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürüne yorum bırakın

Değerli düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak katkı sağlayın.

Yorum bırak

Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmadı.