Philips EasyKey DDL603E-5HWS Kollu Kilit 14.500,00
Açıklama

Kollu Kilit Sisteminde Dahili Wi-Fi modülü, internete kolay erişim

Yerleşik bir Wi-Fi modülü, bir ağ geçidi olmadan Wi-Fi’ye bağlanmanızı sağlar. Akıllı kilit erişim kayıtlarını ve PIN kodu bilgilerini Philips EasyKey uygulaması aracılığıyla her yerden kontrol edebilirsiniz. 30 dakika geçerliliği olan tek seferlik PIN kodunun uzaktan dağıtılması, ziyaretçilere daha fazla zaman kazandırır. Artık siz evde olmasanız bile akıllı kollu kilit ile kapıda bekletme derdiniz yok.

Sezgisel parmak izi, bir tutuşun kilidini açmasına izin verir

FPC yarı iletken parmak izi ile entegre kol tasarımı benimsenen Philips DDL603E-5HWS’nin parmak izi tanıma hızı 0,5 sn’den azdır. Tutamağa basmak, bir tutamağın kilidini açmasını sağlar ve size hızlı ve sezgisel bir açma deneyimi sunar.

“0” düğmesiyle sessize alın, aile için sessiz bir yer bırakın

“0” düğmesi hem rakam düğmesi hem de sessiz düğmesi olarak kullanılır. Sessiz modunu etkinleştirmek için içeride veya dışarıda olun, “0” düğmesine 2 saniye boyunca uzun basın. Ailenizi gece rahatsız etmeden, düşünceli tasarım, aileniz için sessiz bir yer bırakan sessiz bir şekilde eve dönmenizi sağlar.

güvenli tutamak işlevi, evin güvenliğini sağlayın ve uzaktayken riski ortadan kaldırın

Evden ayrılmadan akıllı kollu kilit sisteminin güvenli kullanım özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Kapı kilitlendikten sonra, iç kapı kolu donacak ve böylece kimse iç kola basarak kapıyı açamayacak. Bu özellik, çocukların ve evcil hayvanların yanlışlıkla kapıyı açmasını engelleyerek güvenlik risklerini ortadan kaldırabilir.

Düşük pil seviyesi uyarısı, sesli uyarı işlemi kolaylaştırır

Kollu Kapı kilidinin pil seviyesi %20’nin altına düştüğünde, bir uyarıyı tetikleyecektir. Philips DDL603E-5HWS, 5V güç bankasının çıkış voltajıyla şarj edilmesini sağlayan bir acil durum güç kaynağı Mikro USB arabirimine sahiptir. İşlem basittir ve akıllı kilidin çalışma durumu tamamen güvence altına alınarak, onu her gün gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak tanır.

Philips kollu kilit ile yepyeni vizyonun keyfini çıkarın

Ek bilgi
Güç Kaynağı

4 Adet AA Pil

Uzaktan kontrol

Acil Durum Şarjı

Erişim Kaydı Sorgulama

Gizli Pin Kodu

Otomatik Kilitleme

Güvenlikli Kol

C Sınıfı Silindir Kilit

İkili Doğrulama Modu

Wifi Bağlantısı

Sezgisel Parmak İzi

Sessiz Mod

Pin Kodu Kullanımı

Tam Otomatik İç Kilit

Iml Fiber Yüzey Kaplama

Uzaktan Görüntülü Görüşme

Pasif Kızılötesi (4)

Yüz Tanıma

İç Mekan Kızılötesi Sensör

Değerlendirmeler (0)
Yorumlar

0.0

0 yorum
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürüne yorum bırakın

Değerli düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak katkı sağlayın.

Yorum bırak

Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmadı.