Philips EasyKey DDL608-5HWS 13.000,00
Açıklama

İnce Akıllı kilit gövde tasarımı, birden fazla dar çerçeveli kapıya uygundur

43mm dar kilit gövdesi ile tasarlanan DDL608-5HWS, alüminyum alaşımlı kapılar, köprülü kesme kapılar, itme-çekme kapılar, çerçeveli kapılar vb. 35-120mm* kalınlığındaki kapılara monte edilebilir.

IP65 sertifikalı, toz ve suyu engellemeye hazır

DDL608-5HWS, IP65 toz geçirmezlik ve su geçirmezlik testini geçmiş olup, toz ve düşük basınçlı suyun sıçramasını ve kapı kilidine girmesini etkili bir şekilde önleyerek ürün performansını stabilize etmeye ve ürün ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Gerçek zamanlı Wi-Fi bağlantısı, kapıda kimin olduğunu her zaman bilin

DDL608-5HWS Wi-Fi bağlantısını destekler, cihazı Tuya Smart Uygulamasına bağladıktan sonra DDL608-5HWS Akıllı kapı kilidi erişim geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca 5 dakika süreyle çalışan tek seferlik bir PIN kodu oluşturulmasına olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda belirli bir süre içinde birden çok kez kullanılabilecek şekilde planlanmış bir PIN kodu ayarlamanıza da olanak tanır, böylece siz evde değilken bile ziyaretçilerin kapıdan girmesini sağlayabilirsiniz.

Kapı açmanın çeşitli yolları, yalnızca anahtar çağına elveda deyin

Parmak izi, PIN kodu, akıllı anahtar ve mekanik anahtarlar, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve tüm aile üyelerine tanımlanabilecek kilit açma yöntemleridir.


Birden fazla dar çerçeveli kapıya uygun
43mm dar kilit gövdesi ile tasarlanan DDL608-5HWS, alüminyum alaşımlı kapılar, köprülü kesme kapılar, sürgülü kapılar, itme-çekme kapılar, çerçeveli kapılar vb. 35-120mm* kalınlığındaki kapılara monte edilebilir. Çeşitli senaryolara uygundur.


Tozu ve suyu önlemeye hazır
DDL608-5HWS, IP65 toz geçirmezlik ve su geçirmezlik testini geçerek tozun ve düşük basınçlı suyun kapı kilidine zarar vermesini etkili bir şekilde önleyerek ürün performansını stabilize etmeye ve ürün ömrünü uzatmaya yardımcı olur.


Anahtar çağına veda edin
Parmak izleri, PIN kodları, anahtar etiketleri ve mekanik anahtarlar, tüm aile için mükemmel olan, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilen kilit açma yöntemleridir.


Ev güvenliğini her zaman anında koruyun
Sökmeye karşı koruma, sistem kilitleme ve düşük pil seviyesi gibi birden fazla uyarıyla donatılan Philips DDL608-5HWS, ailenizi anında korur ve size kilit durumunu hatırlatarak kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Ek bilgi
Ağırlık 1,5 kg
Boyutlar 40 × 30 × 8 cm
Güç Kaynağı

4 Adet AAA Pil

Acil Durum Şarjı

Sezgisel Parmak İzi

Erişim Kaydı Sorgulama

Pin Kodu Kullanımı

Wifi Bağlantısı

C Sınıfı Silindir Kilit

İkili Doğrulama Modu

Değerlendirmeler (0)
Yorumlar

0.0

0 yorum
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürüne yorum bırakın

Değerli düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak katkı sağlayın.

Yorum bırak

Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmadı.